EVDE TEDAVİ

AMBULANS HİZMETİ

HASTA TANSFERİ ( AMBULANS ) HİZMETİ

Kimler İhtiyaç Duyar ?

Hemodiyalize giren böbrek yetmezliği olan hastalar, Bypass ( Açık kalp ameliyatı ), Disk Hernisi ( Belfıtığı ) Ameliyatları, Beyin tümörlerinin ameliyatları, Bağırsak yada Akciğer Kanserinin Ameliyatları vb gibi büyük cerrahi operasyonu geçirip ayaktan nakli sakıncalı hastaların hastaneden eve nakli Sezeryan ile doğum yapmış ayaktan nakli sakıncalı anneler için gerekli görülmektedir.Hasta Nakil Hizmetleri

Hastalarımızın sağlık kuruluşlarına, evlerine transportlarının sağlanması ve sağlık kuruluşlarındaki işlemlerine yardım edilmesinin ve yapılmasının sağlanmasıdır. Ayrıca evinde banyosu uygun olmayan hastaların anlaşmalı yerlerde banyosunun yaptırılması için bu yerlere naklinin de sağlanmasıdır.

Hasta nakil işlemlerinin pek çok hastalık açısından yaşamsal önem taşıdığı bilinmektedir. Özellikle kanamalı hastalarla yaşamsal risk taşıyan diğer hastaların sadece ambulanslarla transfer edilmesi gerekir. Bu konuda veya şehirler arası ambulans hizmeti veren kuruluşlar bulunmaktadır. Genelde özel olarak hizmet veren bu kuruluşların kamu versiyonları da bulunabilir. Ancak kamu kuruluşlarında verilen hizmetle hemen hemen aynı bir fiyata gelen özel hizmet daha kaliteli ve daha özenli, sunulmaktadır.


DİĞER HİZMETLERİMİZ

"Bioatlas Ailenizin Polikliniği"

service

EVDE TEDAVİ

service

MOBİL SAĞLIK

service

LABORATUVAR HİZMETLERİ

service

POLİKLİNİK HİZMETLERİ